Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka :

Antep Fıstığının Lezzetini Katlayan Seçenek!Severek tükettiğimiz, çıtır çıtır bir atıştırmalık olan antep fıstığı daha ne kadar lezzetli olabilir? Peki, antep fıstığının en lezzetli hali diyebileceğimiz ve yemesi çok keyifli olan Piyasada satışta bulunan ve sağlıklı olduğunu düşündüğünüz çoğu ezme çeşidinin çok sayıda katkı maddesi içerdiği ortada. Bu noktada bizler, üretimini özenle gerçekleştirdiğimiz antep fıstığı ezmelerimizin içeriğine detaylı şekilde değinerek, sağlıklı ve doğal bir üretimin hangi özelliklere sahip olması gerektiğine açıklık getirebiliriz.

Mıstık Fıstık Ham Sade Antep Fıstığı Ezmesi Hakkında
Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi Mıstık Fıstık Ham Sade Antep Fıstığı Ezmesi çeşidinin de kesinlikle şeker kullanılmadan üretildiğini öncelikli olarak belirtmek isteriz. Glütensiz ürünler ile sindirim ve bağışıklık sistemi, şekersiz üretimlerimiz ile sayısız sağlık problemlerine sebep olan şeker maddesinin etkilerinin ürünlerimizde bulunmadığının altını çizmek faydalı olacaktır. Ürünlerimizin hepsi temel olarak bu hassasiyet ve özenle üretilmektedir.

Yerel ham maddeler ile en doğal şekilde üretilen antep fıstığı ezmelerimiz, aynı zamanda detaylı aflatoksin analizlerinden geçirilmektedir. Aflatoksin; ürünün kendi ürettiği küf sonucu ortaya çıkan ve insan vücuduna pek çok olumsuz etkileri bulunan bir tür kimyasal maddedir. Mıstık Fıstık ürünlerinin bütün ham maddeleri, detaylı şekilde bu aflatoksin analizlerinden geçerek en sağlıklı ve en doğal şekilde sofralarınıza misafir olmaktadır.

Güne Dinç Bir Başlangıç Yapın
Siz de güne enerjik bir merhaba demek için az kalorili ve oldukça sağlıklı bir lezzeti kahvaltılarınıza taşıyın. Mistikfistik.com'dan online sipariş imkanıyla alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

www.fulyahanimciftligi.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Fulya Hanım Çiftliği

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor